fbpx
Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view( $view = false ) jest przestarzała od wersji 6.0.0! Zamiast jej proszę użyć of this method without a defined $view will be completely removed soon. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization. in /home/football/web/footballcamp.com.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
To wydarzenie minęło.

Treningi piłkarskie dla dzieci w Akademii FootballCamp Białystok. Najlepszy wybór dla Twojego dziecka.

Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna, zwłaszcza w młodym wieku. Dzięki niej dzieci mogą się prawidłowo rozwijać, a nadmiar ich energii może zostać spożytkowany w dobry sposób. Równie ważne co sama aktywności jest także to, aby odbywała się ona w bezpieczny sposób, z zapewnieniem wszelkich środków ostrożności i profilaktyki. W taki właśnie sposób działamy w Football Camp. Dzięki uczestnictwu w treningach piłkarskich Twoje dziecko zyska możliwość rozwoju.

Nasza Akademia Piłkarska to możliwość rozwoju dla Twojego dziecka nie tylko pod względem nabycia lub poprawy umiejętności futbolowych, ale także rozwoju w innych dziedzinach życia. Uczęszczając na nasze zajęcia dzieci mają możliwość zawarcia nowych znajomości, zawiązania przyjaźni, a także nauki cennych umiejętności życiowych, jak odpowiedzialność, punktualność czy sumienność.

Akademia / Obozy / Turnieje piłkarskie

Przejdź do góry