Wakacje 2021 – Obóz piłkarski

Obóz piłkarski z FootballCAMP

Wakacje to okres, kiedy dzieci najbardziej narażone są na jedną z najstraszniejszych rzeczy – na nudę. Nie ma nic gorszego niż rozsadzająca młody organizm energia, która nie może zostać w odpowiedni sposób ukierunkowana i rozładowana. Piłka nożna to świetna alternatywa. Wychodzimy naprzeciw temu problemowi i oferujemy proste rozwiązanie – letni obóz piłkarski dla dzieci!

Nauka poprzez zabawę w formie aktywności fizycznej na świeżym powietrzu to najskuteczniejsza metoda radzenia sobie z nadmiarem wolnego czasu i energii u naszych pociech. Pod czujnym okiem wykwalifikowanych trenerów z FootballCamp dzieci będą miały okazję m.in. uczestnictwa w profesjonalnych treningach piłkarskich, nabycia cennych umiejętności futbolowych oraz położenia solidnych podwalin pod przyszłe sukcesy. Wszystko z zachowanie niezbędnych środków bezpieczeństwa.

Piłka nożna w życiu młodego człowieka

Piłka nożna jest niezwykle istotnym elementem naszej oferty, niemniej pozostaje jednym z wielu. Równie ważny jak piłkarski jest dla nas rozwój innych dziedzin życia u naszych podopiecznych, takich jak chociażby relacje społeczne. Obozy piłkarskie Football Camp to zatem możliwość nie tylko rozwoju piłkarskiego, ale także nawiązania przyjaźni czy spędzenia czasu z rówieśnikami, czego młodym osobom brakuje obecnie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście wszystko odbywać się będzie z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

W ofercie

Poza zajęciami sportowymi oferujemy zatem zabawy integracyjne i kreatywne czy zajęcia warsztatowe, takie jak gra w podchody, turniej gier zespołowych (piłkarzyki, kalambury, warcaby i inne), szukanie skarbu oraz wiele innych konkursów. Ponadto uczestnicy będą mogli zapoznać się z dwoma projektami – „Razem raźniej”, czyli przygotowanie do współdziałania w grupie, oraz „Dzień z życia obozowicza”, czyli przybliżenie obozowego rytmu dnia. Uczestnicy naszego obozu będą mieli również możliwość wzięcia udziału w spotkaniu edukacyjnym z policjantem pod hasłem „Jestem bezpieczny w mieście i na wakacjach”.

Dzięki uczestnictwu w naszym obozie Twoje dziecko przede wszystkim doskonali swoje umiejętności motoryczne i piłkarskie, ale także uczy się samodzielności, dbania o własne zdrowie, nabiera pewności siebie oraz zyskuje możliwość pogłębionej interakcji z rówieśnikami, dzięki czemu może zdobywać nowe znajomości.

Oferujemy kompleksowe zorganizowanie dzieciom czasu wolnego, w którym nie ma chwili na narzekanie. Dzięki opiece wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pedagogicznej oraz zajęciom prowadzonym przez profesjonalnych instruktorów Twoje dziecko będzie mogło, w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, uczestniczyć w niezapomnianych wakacjach, które pozwolą mu odkryć nowe zainteresowania, rozwinąć się i zawiązać nowe znajomości. Obozy piłkarskie dla dzieci Football Camp – z nami nie ma nudy!

Terminy turnusów:

28.06 – 03.07.2021 r.

19.07 – 24.07.2021 r.

Informujemy, że oba tegoroczne turnusy odbędą się na zasadach półkolonii, czyli zorganizowanego, aktywnego wypoczynku w miejscu zamieszkania. Oznacza to, że dzieci po zakończeniu każdego dnia obozowego będą wracały do swoich domów. Jednocześnie informujemy, że zapewnienie zarówno transportu z Białegostoku jak i powrotnego leży w gestii organizatora.

Organizator zapewnia również bezpieczeństwo uczestnikom turnusów -ubezpieczenie uczestników, zgłoszenie do Kuratorium Oświaty, kwalifikacje kadry.

Zapisów na obóz można dokonać w tym miejscu: 2021-04-19T08:01:10+02:00